Manex II - Management změn

Manex II - Manažer tvůrce změn

Zabývá se zákonitostmi řízení změn a profilem Manažera - tvůrce změn, jako klíčového prvku pro vytvoření prostředí umožňujícího realizaci změn. Pro dosažení žádoucí optimální asymetrie idejí změn se vysvětluje a měří efektivnost proudnice změn (efektivnost postupu od generování výjimečných myšlenek až po realizaci změny) a vysvětluje zákon údolí doprovázející průběh změn.

Klíčovým pojmem je potenciál úspěšnosti manažera, jeho vnitřní motivace a dovednosti pro realizaci změn. Každý manažer si změří na semaforu změn svoji připravenost dosáhnout kritických 65 bodů (ze 100 možných), nutných pro odstartování spirálového růstu firmy.

Pro odborný růst manažera jsou v tomto modulu vytýčené kritické cíle pro žádoucí zdokonalení. Ustanovuje se práce Rady změn, odpovídající na efektivnost fungování pozitivních změn ve firmě, a rozvíjející minimaxovou metodou (maximální výsledky s minimálním úsilím) manažery i firmu až na kritické parametry spirálového růstu.

Jako podporu nabízí Silma ’90 vše, co je zapotřebí pro úspěšnou implementaci požadavků na rozvoj schopností manažerů měnit svůj podnik.